TT
Starvsfólk
Employee photo
Andrass Petersen
Skrivari
239306 andrass.petersen@skulin.fo
Employee photo
Anita R. Nysted
Varaskúlastjóri - Støddfrøðivegleiðari
anita.nysted@skulin.fo
Employee photo
Anna Maria Augustinussen
Lærari
217309 aa2206n8@skulin.fo
Employee photo
Birgir Jørgensen
Stuðul
221036 birgir.jorgensen@skulin.fo
Employee photo
Bryndis Poulsen
Lærari
bp0707n6@skulin.fo
Employee photo
Connie Gunnarstein
Lærari
225797 connie.gunnarstein@skulin.fo
Employee photo
Dania Johansen
Lærari - lestrarvegleiðari
224059 dania.johansen@skulin.fo
Employee photo
Diana Muller
Lærari - leiðari í Lonini
279979 diana.muller@skulin.fo
Employee photo
Finn Johannessen
Lærari
755750 fj2003v5@skulin.fo
Employee photo
Fríðbjørg Poulsen
Lærari
581353 fridbjoerg.poulsen@skulin.fo
Employee photo
Hans Allan Niclasen
Stuðul
hn1304t5@skulin.fo
Employee photo
Hjørdis R. Simonsen
Lærari
573124 hr1110u2@skulin.fo
Employee photo
Ingun Háberg
Lærari
ih0802w2@skulin.fo
Employee photo
Irena Eidesgaard
Lærari
io0305p6@skulin.fo
Employee photo
John Henrik Holm
Skúlastjóri
239330 john.henrik.holm@skulin.fo
Employee photo
Jórun Bech
Lærari
266603 jb2906h6@skulin.fo
Employee photo
Mannbjørn Gaard
Húsavørður
239377 mannbjorn@vagur.fo
Employee photo
Marita Magnusdóttir Poulsen
Lærari
266626 marita.veihe@skulin.fo
Employee photo
Marita V. í Lágabø
Lærari - SSP umboð
ml3008x6@skulin.fo
Employee photo
Marius Kjærbæk
Lærari
229532 marius.kjaerbaek@skulin.fo
Employee photo
Mikala Vilhelm
lærari
mv1611g2@skulin.fo
Employee photo
Rakul Dahl
Lærara-vikarur
rd2909i6@skulin.fo
Employee photo
Rannvá Poulsen
Lærari
256172 rannva.poulsen@skulin.fo
Employee photo
Rebekka Olsen Kærbech
Lærari - orðblindalærari
rebekka.kaerbech@skulin.fo
Employee photo
Siri J. Hovsgarð
Námsfrøðingur
sh1401p4@skulin.fo
Employee photo
Sissal Petersen
Námsfrøðingur
sp0307e8@skulin.fo
Employee photo
Sylvia Thomsen
Lærari - Serlærari - Leiðari av førleikastovuni
266681 sylvia.poulsen@skulin.fo
Employee photo
Tina Grønbech
FabLab
23 93 33 fablab@vagur.fo
Employee photo
Vígdis Berg
Lærari - AKT-lærari
vb1411a6@skulin.fo